Wózki transportowe

Wózek do studzenia bułek

Wózki do studzenia bułek wykonane są z profili, prętów i kształtowników ze stali kwasoodpornej. Zaletą tych wózków są półki wykonane z prętów, które pozwalają swobodnie odparować wodzie z pieczywa, przez co pieczywo jest chrupkie. Wózki te tradycyjnie wyposażone są w koła z tworzywa sztucznego wytrzymujące całkowity ciężar do 375 kg.


Wózek typ Z

Wózki na blachy 60x40 wykonujemy w całości ze stali kwasoodpornej. W standardzie wózki wyposażone są w koła wytrzymujące całkowity ciężar do 210 kg. Ze względu na nietypową konstrukcję, której podstawa wykonana jest w kształcie litery Z, wózki te wykorzystują stosunkowo mało miejsca podczas ich składowania, a które tak bardzo jest potrzebne zwłaszcza w małych piekarniach czy cukierniach.


Wózki pod wózki na kosze

Wózki pod wózki na kosze wykonane są ze stali kwasoodpornej. Przeznaczeniem ich jest składowanie wózków na kosze. Pozwala to zaoszczędzić powierzchnię piekarni oraz przechowywać wózki na kosze w jednym miejscu z możliwością ich przemieszczania. Wózki w standardzie wyposażone są w koła (w tym 2 z hamulcem) z tworzywa sztucznego wytrzymałego na ścieranie.
Wózek może pomieścić około 20 wózków na kosze.


Wózek szpilkowy

Konstrukcja spawana, wykonana ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 (1.4301)
- Kółka skrętne o średnicy 100mm, dwa z hamulcem.
- Pręty o średnicy 12mm.
- Możliwość wyboru rozstawu prowadnic (t=83, t=100, t=116).
- Ilość prowadnic dla t=116 wynosi 13, t=100 wynosi 15, t=83 wynosi 18.
- Przeznaczone do transportu tac piekarniczych o dowolnych wymiarach, jednak nie mniejszych niż 600x400mm.